Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

8 °C

Ви тут: Новини >> Всі підвальні приміщення житлових будинків слід привести в належний стан

Всі підвальні приміщення житлових будинків слід привести в належний стан

Квітень 07, 2015

          У Кременчуці головам об’єднання співвласників багатоповерхових будинків (ОСББ) доручено привести підвальні та напівпідвальні приміщення в належний стан. Про це йшлося під час наради у міськвиконкомі, що була з ними проведена керівником управління житлово-комунального господарства міста Іваном Москаликом та представниками управління надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення.  Зважаючи на ситуацію, що наразі відбувається на сході країні, фахівці радять на місцях підготуватися до дій в умовах ймовірних надзвичайних ситуацій. Головний комунальник  міста наголосив, що з метою створення належних умов для тимчасового укриття людей в підвалах житлових будинків, де створені ОСББ, у найкоротшій термін слід провести прибирання та дезінфекцію, відновити  електропостачання. Окрім того, на кожному будинку мають бути  позначені напрями, що вказуватимуть жителям на розташування тимчасових укриттів.
Сьогодні у Кременчуці знаходиться 15 спеціальних укриттів, розрахованих лише на 1900 осіб. За умови виникнення будь-яких надзвичайних ситуацій організовані верстви населення укриватимуться в сховищах,  що розташовані на території підприємств, організацій та установ, а непрацюючі - зможуть тимчасово укритися у підвальних приміщеннях.
Цього дня було відмічено те, що голови ОСББ мають бути підготовленими у плані захисту населення від будь-яких небезпек. Тому, як керівники об’єднань, вони повинні пройти відповідні курси з цивільного захисту, щоб у подальшому озброїти цими знаннями решту жителів будинку та під час надзвичайних ситуацій, якщо такі виникнуть, координувати питання їхньої евакуації.
Детальну інформацію щодо  проходження курсів із захисту населення, систему оповіщення та евакуацію жителів голови ОСББ можуть отримати за такими номерами телефонів:  3 - 21 - 21; 3 - 11 - 45;  3 - 63 - 69; 3 - 21 - 43.