Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

11 °C

Ви тут: Новини >> Наразі в 23 закладах освіти виконуються роботи з комплексної тепломодернізації

Наразі в 23 закладах освіти виконуються роботи з комплексної тепломодернізації

Червень 17, 2021

         У 23 закладах освіти тривають роботи з комплексної тепломодернізації. В інших освітніх установах  – готуються до проведення таких робіт або вони завершені.

     Почалася  енергомодернізація в рамках проєкту «Підвищення енергоефективності громадських будівель», що реалізується у співпраці з європейськими партнерами  за ініціативи народного депутата України та міського голови Віталія Малецького.  Варто відмітити, що паралельно із пільговим кредитом європейські партнери надали Кременчуку грант у сумі 1,5 млн. євро, що не треба повертати. 

        Нагадаємо, в 67 об’єктах соціальної сфери, що підпали під проєкт «Підвищення енергоефективності громадських будівель»,  планується виконати комплекс робіт із енергоефективності - замінити вікна, двері, утеплити фасади та дахи, встановити ІТП.  Тож вже нового навчального року позитивний ефект відчують учні та вихованці кременчуцьких шкіл і дитячих садочків. У підсумку міський бюджет має отримати економію коштів до 60%, які щорічно витрачалися на оплату рахунків за теплоносії. А це відкриє можливість спрямовувати зекономлені бюджетні ресурси на виконання інших соціальних програм.

Теги: #Новини

Фотогалерея