Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

10 °C

Ви тут: Новини >> У Кременчуці за бюджетні кошти оздоровлюють дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

У Кременчуці за бюджетні кошти оздоровлюють дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Серпень 03, 2021

За інформацією директора департаменту у справах  сімей та дітей Андрія Макарова, у Кременчуці щороку за кошти міського бюджету оздоровлюють дітей пільгових категорій.

На І-ІІІ оздоровчій зміні в ДЗОВ «Зоряний» за кошти бюджету Кременчуцької міської територіальної громади оздоровчі послуги отримали   220 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. На             IV оздоровчу зміну буде направлено 70 дітей.

 47 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, було направлено на оздоровлення за путівками, наданими Департаментом освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації, до таборів Полтавської області, а саме: Ерудит (Кременчуцький район, с Потоки), Миргородський (Миргородський район, с. Олефірівка), Еколог (Зіньківський район, с. Міські Млини) та Горизонт (Гадяцький район, с. Вельбівка). Станом на 02.08.2021 у вищевказаних закладах перебуває 35 дітей  на третій зміні.

Цього року  за кошти державного бюджету у ДП УДЦ «Молода гвардія» вже оздоровилась 21 дитина. 7 серпня 2021 року починається 7 зміна в ДП УДЦ «Молода гвардія», на якій оздоровиться 7 дітей з Кременчуцької міської територіальної громади.

За кошти державного бюджету  16 дітей оздоровились у ДПУ МДЦ «Артек» . 9 серпня 2021 року починається 7 зміна в ДПУ МДЦ «Артек», на якій оздоровиться ще 4 дітей з Кременчуцької міської територіальної громади.