Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

7 °C

Ви тут: Новини >> Привітання міського голови Віталія Малецького з Днем знань

Привітання міського голови Віталія Малецького з Днем знань

Вересень 01, 2021

Дорогі діти, шановні педагоги, батьки!

 

Щиро вітаю з початком нового 2021-2022 навчального року. Закінчилися літні канікули, і першовересень знову кличе усіх  учнів, студентів, вихованців різних навчальних закладів у країну знань. Хочеться вірити, що нам нарешті вдасться побороти коронавірусну інфекцію, принаймні, приборкати її, і ми повернемося до звичного процесу життя без локдаунів і жорстких карантинів, і навчальний процес буде офлайн. А для цього нам потрібно дотримуватися простих карантинних вимог, робити щеплення, берегти себе і своїх рідних.

Бажаю усім учасникам навчального процесу вдалого старту, здоров’я, успіху, позитивних емоцій і нових звершень.

З особливими словами вітання хочеться звернутися до наших першокласників,  а їх цього року 2188,  та їх батьків: у вас розпочинається новий і досить відповідальний етап життя. тож нехай він буде для вас позитивним, плідним, цікавим і корисним.  Усім тим, для кого цей навчальний рік є останнім, – бажаю мобілізувати всі свої сили, налаштуватися на плідну працю і отримати якомога більший багаж знань, я яким буде легко далі йти у житті. Усім педагогічним працівникам бажаю терпіння, розумних учнів та легкого навчального року.

З Першим вересня, З Днем знань!