Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

-4 °C
УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА, ТОРГІВЛІ, ПОБУТУ ТА РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ
Актуальна інформація

Засідання робочої групи з питань реалізації Закону України "Про засади державної регуляторної регуляторноїполітики у сфері господарської діяльності"

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

 

засідання робочої групи з питань реалізації Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”

 23.02. 2021                                                                                  Малий зал № 2  

м. Кременчук    1500

1. Презентація та обговорення проекту регуляторного акта - рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області "Про затвердження Положення про порядок проведення інвестиційних конкурсів".

Доповідає: в о. директора КП "Інститут розвитку Кременчука" Бедрацький П.В.

  1. Різне.

Доповідає: заступник голови робочої групи Жорняк Л.Г.

 

 

 

 

Перший заступник міського голови                                              В. ПЕЛИПЕНКО

 

 

 

 

 

 

 

ДО УВАГИ СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ, ЯКІ ПРАЦЮЮТЬ У СФЕРІ ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ!

Постанова Головного державного санітарного лікаря  України  від 30.12.2020р.  №57  «Про затвердження  протиепідемічних заходів у закладах громадського харчування  на період карантину у  зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СOVID-19 )»

 

 

          Іншу  інформацію у форматі файлу читати внизу сторінки!

Суб’єктам підприємництва!

  Задля оперативного висвітлення законодавчих та інших змін, які стосуються діяльності підприємців в умовах пандемії, заходів державної підтримки бізнесу  Міністерством розвитку економіки,торгівлі та сільського господарства України спільно з Офісом розвитку малого і середнього підприємництва (SMEDO) створено інформаційний ресурс для бізнесу під час карантину: sme.gov.ua/covid19/.

  Також створено проєкт Business  Index, який має стати дієвим інструментом для подальшого формування державної політики підтримки суб’єктів малого та середнього підприємництва, адже дозволить виявити та врахувати їх першочергові інтереси в цей економічно складний період. Представники  малого та середнього бізнесу можуть долучитися до опитування за посиланням: web.gradus.app/business

Дослідження реалізує платформа SheExports у партнерстві з компанією Gradus та аналітичним центром AdvanterGroup. 

Інформацію розміщено 03.11.2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

        З метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19, у період дії адаптивного карантину, на території міста Кременчука суб’єктам господарювання у сфері торговельно-побутового обслуговування населення тимчасово заборонено надання послуг з куріння кальянів на літніх (сезонних) майданчиках закладів громадського харчування (п. 3.2 рішення тимчасової протиепідемічної комісії при виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради Полтавської області від 04.06.2020 № 18, затвердженого рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області від 04.06.2020 № 796).

        Відповідно до статті 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України "Про захист населення від інфекційних хвороб", іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами, тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

 

 

Роз’яснення щодо порядку  утилізації засобів індивідуального захисту 

Лист представника Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Полтавській області від 15.10.2020  Інформацію розміщено 04.11.2020