Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

2 °C
УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА, ТОРГІВЛІ, ПОБУТУ ТА РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ
Актуальна інформація, оголошення

До відома суб’єктів господарювання!

 

         17 грудня у Кременчуці ТОВ “Сіті Профіт Полтава” проводить семінар на тему “Упаковка бізнесу". Захід буде цікавим для підприємців, які прагнуть використовувати сучасні можливості для просування бізнесу. Учасники отримають практичні дієві інструменти для збільшення лояльності та зацікавленості своїх клієнтів і партнерів.

 

Більше інформації про семінар та компанію “Сіті Профіт” можна переглянути за посиланням: http://www.cityprofit.poltava.ua/upakovka-biznesu .

 

УВАГА!! КОНКУРС!!!

            З метою формування привабливого зовнішнього вигляду будівель виробничих та промислових підприємств і об’єктів торгівлі, ресторанного бізнесу та сфери послуг міста Кременчука, створення святкової атмосфери для мешканців і гостей міста в Новорічні та Різдвяні свята, розпорядженням міського голови № 437-Р від 26.11.2019 «Про затвердження складу конкурсної комісії та умов конкурсу на кращу новорічну ялинку» затверджено    умови:

            1. Конкурсу на кращу новорічну ялинку, що розташована в приміщенні або біля об’єктів торгівлі, ресторанного бізнесу та сфери послуг м. Кременчука;

    2. Конкурсу на кращу новорічну ялинку, що розташована біля будівель виробничих та промислових підприємств у м. Кременчуці.                                                                             

Запрошуємо усіх бажаючих до участі! Збір заявок від суб’єктів господарювання на участь в конкурсі до 20.12.2019.

Більш детальна інформація про Конкурс та умови участі розміщені за посиланням: Конкурс на кращу новорічну ялинку . Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (0536) 74-39-83. Фото новорічних красунь та інформацію про себе - направляйте на torg@kremen.gov.ua

 

Що треба знати про правила торгівлі ялинками! 

 

Здійснення святкової виносної торгівлі ялинками та прикрасами можливо за таких умов:

         1. Головною умовою для отримання суб’єктам господарювання погодження на святкову виносну торгівлю ялинками є дотримання природоохоронного законодавства. У продавця повинні бути в наявності  документи про купівлю і походження ялинок, а новорічні ялинки повинні бути  промарковані спеціальними уніфікованими засобами - самоклейними етикетками або пластмасовими бирками-стяжками.

         Ці засоби розриваються при спробі їх зняття, і тим самим унеможливлюється їх повторне використання.

         Спеціальні уніфіковані засоби містять індивідуальний номер та відповідний йому штрих-код, який заноситься у Систему електронного обліку деревини. У Системі ЕОД вносяться дані щодо постачальника, його підпорядкованості і форми власності. Перевірка походження ялинки відбувається шляхом введення номера із уніфікованого засобу, який прикріплений до ялинки, на сайті OPEN.UKRFOREST.COM. У випадку якщо інформація на сайті відсутня, це може свідчити, про сумнівне походження ялинки.

         2. Наявність документів на право розміщення пересувної тимчасової споруди для здійснення святкової торгівлі (погодження на розміщення, договору щодо пайової участі в утриманні об’єкту благоустрою та сплати пайового внеску).

 Крім того, обов’язковим є:

- встановлення на робочому місці продавця таблички із зазначенням прізвища, імені та по батькові суб'єкта господарювання, наявність копій документів про походження товару;

-  дотримання Правил благоустрою території м. Кременчука.

Пересувні тимчасові споруди повинні мати належний естетичний вигляд (охайна святково прикрашена огорожа, вивіска «Ялинковий базар» тощо), вписуватись в навколишнє середовище, відповідати вимогам нормативних документів щодо дотримання санітарного стану, охорони праці, техніки безпеки тощо.

У разі виникнення додаткових питань звертайтесь, будь-ласка, до управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики (к. 108-110) за тел.: 74-39-83.

 

 

Головне управління Держпродспоживслужби в Полтавській області повідомляє про те, що в м. Кременчук розпочато роботу громадської приймальні з метою надання консультацій та прийому звернень з питань захисту прав споживачів.

         Прийом громадян здійснюється за адресою : Полтавська область, м. Кременчук, вул. Київська, 7А в приміщенні Кременчуцького міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області.

         Графік прийому:

 

Понеділок

з 8:00 до 12:00

Вівторок

з 13:00 до 17:00

Середа

з 8:00 до 12:00

Четвер

з 13:00 до 17:00

П’ятниця

з 8:00 до 12:00

         Також, попередні  консультації громадяни можуть отримати за телефоном: (0532) 65-16-34

 

Шановні керівники підприємств!

На виконання пункту 2 доручень, даних на нараді у тимчасово виконувача обов’язків голови облдержадміністрації 13 травня 2019 року № 04-08/42 Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської обласної державної адміністрації створює Буклет «Каталог продукції експортерів Полтавщини 2019» для подальшого поширення його через мережу закордонних та вітчизняних дипломатичних установ.

Розміщення інформації для підприємств є безкоштовним (анкета учасника додається). Всіх бажаючих долучитись просимо в термін до 10.06.2019 на електронну адресу Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської обласної державної адміністрації dfert@adm-pl.gov.ua направити  анкету учасника.

Анкета учасника

Конкурс на кращі жіночі ініціативи в Україні за підтримки АМУ – заявки приймаються до 15 травня

Європейська асамблея жінок-депутатів у партнерстві з Асоціацією міст України, Представництвом Ради Європи в Україні та Всеукраїнським об’єднанням жінок-депутатів оголошують конкурс на кращі жіночі ініціативи в Україні, які стали вагомими для демократичного розвитку місцевих громад (міст, селищ, районів).

Мета конкурсу: підвищення мотивації жінок до активної діяльності в площині демократичних змін через популяризацію кращих реалізованих ініціатив із різних громад України.

У Конкурсі можуть взяти участь: жінки депутати, підприємці, науковці, громадські активісти, які зробили особистий вагомий внесок у розвиток своєї громади.

Етапи Конкурсу:

  • Березень-травень 2019 - Оголошення конкурсуПрийом та розгляд заявок

  • Травень 2019 - Підсумкова Конференція у Верховній Раді України, нагородження переможців

  • Червень-липень 2019 - Друк буклету з кращими жіночими ініціативами в Україні

  • Жовтень 2019 - Навчальна поїздка до Європарламенту для 5 переможців конкурсу

Переможці будуть визначені у п'яти номінаціях:

  • найкраща жіноча ініціатива у категорії «Підприємництво»

  • найкраща жіноча ініціатива у категорії  «Врядування»

  • найкраща жіноча ініціатива у категорії «Громадська діяльність»

  • найкраща жіноча ініціатива у категорії «Наукова діяльність»

  • найкраща жіноча ініціатива у категорії «Нова Україна»

Автори п'яти найкращих жіночих ініціатив будуть нагороджені тижневою навчальною поїздкою до Європейського Парламенту.

 

Для участі у Конкурсі необхідно надіслати заповнену форму до 15 травня 2019 року на електронну адресу: euro.assembly@gmail.com або звичайним листом за адресою: 08205 Київська область, м. Ірпінь, а/с 15 «Європейська Асамблея жінок-депутатів».

Контакти: Анастасія Попсуй, anastasiia.popsuy@gmail.com, 096 0596 726