Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

5 °C
УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА, ТОРГІВЛІ, ПОБУТУ ТА РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ
Актуальна інформація, оголошення

До уваги торгівельних підприємств!

 

Про реалізацію пілотного проєкту «пакунок малюка»

 

        Запрошуємо долучитися до участі у реалізації пілотного проєкту „Монетизація одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка” у 2020–2021 роках”, порядок та умови реалізації якого затверджено  постановою Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 № 744 ,,Деякі питання реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка”.

          Участь у пілотному проєкті передбачає приєднання  до публічного договору з Міністерством соціальної політики України.

            Проєкт запроваджено з 1 вересня 2020 року і передбачає надання жінкам, які народили у 2020-2021 роках дітей, замість одноразової натуральної допомоги ,,пакунок малюка” - грошової компенсації у розмірі 5 тис.грн, яка зараховується на спеціальний рахунок АТ КБ ,,ПриватБанк”. Кошти використовуються протягом одного року з дати зарахування для подальшого придбання дитячих товарів та товарів для породіллі, визначених пунктом 4 Порядку вищезазначеної постанови, у закладах торгівлі, які є учасниками пілотного проєкту.

    З детальною інформацією можна ознайомитися на сайті Мінсоцполітики  за посиланням  https://www.msp.gov.ua/content/pakunok-malyuka.html

 

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

 

         З метою сприяння популяризації брендів та торгових марок виробників Полтавщини та продукції місцевих виробників, насиченню ринків області та країни високоякісними і конкурентними вітчизняними товарами оголошується проведення обласного конкурсу «Кращі товари Полтавщини».

         Конкурс проводиться за наступними номінаціями:

         - «Харчові продукти»;

         - «Вироби народних художніх промислів».

         До участі запрошуються суб’єктів підприємницької діяльності незалежно від форм власності та підпорядкування.

         Продукція, яка за результатами конкурсного відбору буде визнана кращою, отримає місце на тематичних експозиційних банерах та стендах, розміщена на відповідних офіційних Інтернет-ресурсах.

         Щорічно за результатами проведення конкурсу формується промоційний двомовний каталог «Кращі виробники Полтавщини», який буде розповсюджено під час офіційних іміджевих заходів обласного рівня, робочих зустрічей керівництва області з представниками торгово-економічних місій та розповсюджено через мережу дипломатичних установ України, акредитованих за кордоном. Все це дозволить якісно представити продукцію виробників Полтавщини на внутрішньому ринку з подальшою перспективою просування на міжнародні ринки.

         Просимо свої кандидатури за номінаціями надати до 14.08.2020 на електронну адресу torg@kremen.gov.ua або cenigue@adm-pl.gov.ua

 

перелік документівзаявка та опис продукції.

         У разі виникнення додаткових питань звертайтесь, будь-ласка, за тел.:(0532)60-43-10, (0532) 60-93-38/

 

 

Про заходи щодо забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення у весняно-літній період 2020 року та забезпечення населення якісною питною водою

       Відповідно до рішення міської комісії з техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  (протокол засідання від 30.04.2020 )постановили:

      Департаменту житлово-комунального господарства виконавчого комітету Кременчуцької міської ради (Москалик І.В.), Департаменту освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради (Москалик Г.Ф.), управлінню культури і туризму виконавчого комітету Кременчуцької міської ради (Кондратов В.О.), управлінню у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради (Макаров А.І.), управлінню розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики виконавчого комітету Кременчуцької міської ради (Жорняк Л.Г.), управлінню охорони здоров’я виконавчого комітету Кременчуцької міської ради (Середа М.В.), КП "Кременчукводокнал"      (Солодяшкін В.І.)ознайомитись та довести, у межах повноважень до відома підприємств, установ, організацій та ринків міста незалежно від форм власності вимоги управління Держпродспоживслужби в м.Кременчуці зазначених у листі від 16.04.2020 № 01-27/24-11375 та здійснювати контроль за їх виконанням.

 

 

УВАГА! Інша актуальна інформаця стосовно карантинних заходів  знаходиться у форматі файлів  внизу сторінки

 

Шановні підприємці, власники об’єктів торгівлі, аптечних закладів та інші суб’єкти господарювання, які продовжують працювати!

З 26 березня у Кременчуці вводиться суворий режим носіння масок. Без захисної маски не можна буде зайти ні в магазин, ні в аптеку, ні в громадський транспорт. Якщо ви не маєте маски, її можна пошити власноруч із марлі, бинта чи бавовняної тканини.

Звертаємося до вас з проханням забезпечити засобами захисту своїх  працівників, а також контролювати дотримання режиму носіння масок  громадянами, які заходять до вашого закладу.  Просимо вас роздрукувати та розмістити у ваших закладах оголошення про те, що вхід без масок заборонено.  Оголошення розміщено за посиланням: https://fex.net/uk/s/z9oa34a.