Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

Управління транспорту

Начальник управління транспорту:

Івашина Руслан Володимирович

Графік роботи:

08:00-17:15 (Понеділок - Четвер) 08:00-16:00 (Пятниця)

Код ЄДРПОУ:

04057287


Адреса:

39600, Полтавська обл., місто Кременчук, площа Перемоги, будинок 2

Електронна пошта:

transport@kremen.gov.ua

Телефон:

0536743991

Основні завдання та функції:

- Реалізація державної та самоврядної політики в місті відповідно до законів України «Про транспорт», «Про автомобільний транспорт», «Про міський електричний транспорт», «Про звернення громадян».
- Підготовка цільових програм розвитку транспорту, подання їх на затвердження міській раді, організація їх виконання, подання міській раді звітів про хід і результати виконання цих програм.
- Координація роботи підприємств транспорту, розміщених на території міста, в межах своєї компетенції контроль за виконанням законодавчих актів щодо їх ефективного використання.
- Організація проведення конкурсів на право перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування та підготовка відповідних документів, визначених законодавством. 
- Розгляд листів, скарг, звернень, пропозицій громадян, підприємств, установ і організацій, сприяння у вирішенні порушених питань, ведення їх обліку та звітності в межах повноважень відділу.