Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

10 °C
ВІДДІЛ ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ
ЕКОАКЦІЇ та свята

Проєкт «Олімпійський екомодуль»

 

Міжнародний олімпійський рух поширює загальнолюдські цінності, серед яких захист навколишнього середовища є одним з головних напрямків. Як показують останні події, що пов’язані з пандемією коронавірусу COVID-19, безпечне середовище є важливим фактором людського існування.

Національний олімпійський комітет України також не стоїть осторонь і опікується питаннями екології. Через власні освітні проекти для дітей та молоді, за підтримки світових організацій та партнерів проводяться заходи, які направлені на захист екології.

Шостий рік поспіль у всіх регіонах України реалізується проєкт OlimpicLab, завдяки якому учні можуть познайомитись з олімпійцями, дізнатись про олімпійські цінності, як будувати кар’єру, дотримуватись гендерної рівності тощо. З 2019 року до напрямків проєкту було включено «Екологічний модуль», який успішно реалізується регіональними відділеннями Національного олімпійського комітету України за участі лісівників, екологів, олімпійців, волонтерів, висвітлюючи молодому поколінню проблеми захисту навколишнього середовища, гасіння пожеж, подолання повеней, вирубки лісів, забруднення водного та повітряного простору, питання сміття тощо.

Проєкт має свій логотип та отримав широку популярність серед дітлахів. Він надає можливість залучення до екологічних активностей широких верств населення та його здійснення відбувається із урахуванням вимог щодо епідеміологічної ситуації та з дотриманням умов карантину. Зокрема, заходи проєкту можуть включати як практичну складову так і навчальну, що проводиться онлайн.

 

Більше корисної інформації  про проєкт "Олімпійський екомодуль" у презинтації  "ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СПОРТИВНО-ІНТЕРАКТИВНИЙ ЗАХІД СЕРЕД ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ #OlimpicLab".