Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

10 °C
ВІДДІЛ ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ
На території КАТП 1628 діє пункт приймання та тимчасового зберігання ртутьвмісних ламп і термометрів
Шановні мешканці міста Кременчука!
       
Інформуємо Вас, що з метою забезпечення належного безпечного збирання ртутьвмісних відходів та профілактиці отруєнь людей ртуттю на території Кременчуцького КАТП 1628 діє пункт приймання та тимчасового зберігання ртутьвмісних ламп і термометрів.
 
Звертаємо Вашу увагу, що цей вид відходу належить до І класу небезпеки (надзвичайно небезпечні відходи), тому поводитись з ними потрібно дуже обережно, щоб зберегти цілісність й герметичність відходу та запобігти випадковому механічному руйнуванню.
Запрошуємо мешканців міста БЕЗКОШТОВНО здати відпрацьовані ртутьвмісні лампи і термометри до пункту приймання та тимчасового зберігання, який знаходиться на території Кременчуцького КАТП 1628:
Адреса: м. Кременчук, вул. Горького 48/75
Години прийому: з 8:00 до 17:00 години
Обідня перерва: з 12:00 до 13:00
Вихідні: Субота, Неділя
Телефон для довідок: +3 8 0536 75-85-45.
     
Для безпечного зберігання та транспортування небезпечних відходів, лампи мають бути індивідуально запаковані в заводську упаковку, у випадку відсутності заводського пакування допускається загорнути лампи папером та скласти їх у картонний ящик. Ртутні термометри приймаються у пластикових або картонних футлярах. Розбиті термометри повинні бути упаковані у тверду герметичну тару.
 
ПАМЯТАЙТЕ! МЕХАНІЧНЕ РУЙНУВАННЯ РТУТЬВМІЩУЮЧИХ ЛАМП ТА ТЕРМОМЕТРІВ У РЕЗУЛЬТАТІ НЕОБЕРЕЖНОГО ОБІГУ Є НАДЗВИЧАЙНОЮ СИТУАЦІЄЮ, ЯКА ПОТРЕБУЄ ОПЕРАТИВНИХ ЗАХОДІВ!
 
В разі виявлення розлитої металевої ртуті та виникненні необхідності утилізувати звичайний медичний ртутний термометр, що вийшов з ладу внаслідок механічного пошкодження, необхідно звернутися до Кременчуцького міжрайонного управління ГУ ДСНС України у Полтавській області за тел. 101 або +38 (0536) 77-54-54 для передачі розбитого термометра спеціалізованій бригаді оперативно-рятувальної служби, яка прибуде за заявкою для проведення демеркуризації.